Semifinále? Ani náhodou!

Včera, tedy v sobotu 20. 8. se Panters představili na O.N.D futsalu cupu II v hale SC Dubina. Jejich cílem bylo semifinále, ovšem k tomu měli hodně daleko.

FC Panters 0:4 KFV Roub Vítkovice

Panters nazačali zle, sice pasivně, ale nebylo to špatné. Soupeř prostřelil Martina Ondruše, který nastoupil jako první v bráně, v 7. minutě a pak začali Panters konečně i útočit. Bohužel jejich útoky vedli jen ke dvou nastřelených tyčkám. Po té druhé přešel soupeř do rychlého protiútoku a z toho navýšil své vedení na 2:0. Nakonec Vítkovice přidali ještě dva góly.

FC Panters 0:6 FC Edison

Na Edison hráči Panters neměli od první sekundy. Hráči Edisonu na hrací ploše dominovali a v pohodě porazili Panters 0:6, což znamenalo jediné - Panters musí v posledním zápase porazit Havířov, aby postoupili do baráže.

FC Panters 2:7 Rapid Havířov

Ve 4. minutě neuhlídal Jiří Ondruš neuhlídal kapitána Havířovu Kubu Karkošku a ten poslal Rapid do vedení 1:0. Za nedlouho přidal Rapid gól číslo dva, na který však rychle odpověděl Denis Vogt, když po přihrávce Daniela Kokeše umístil míč do prázdné branky. Ovšem Rapid zase přidal dva góly a bylo to 1:4 z pohledu Panters. Naději vykřesal gólem Jiří Ondruš, ovšem na více se Panters nezmohli. Rapid přidal další tři góly a zvítězil 2:7. Pro Panters byl tento turnaj obrovským vyhořením.